Categories
Dogadjaji Takmičenja Vesti

Prvenstvo Beograda za mlađe kategorije 2020.

20.12.2020. godine u Hali sportski centar “Rakovica”, u Beogradu održano je takmičenje Prvenstvo Beograda za mlađe kategorije.

Nosioc aktivnosti je sportski stručnjak Aleksandar Stanković.

Postignuti rezultati sa Spiskom takmičara i ekipa .

ZAPAŽENI REZULTATI klubova streličarskog saveza Beograda

Pojedinačno:

Akšić Lenka SK Dif BB ml.pionirke novi državni rekord 430

Nedeljković Ognjen SK Arena No 1 CU seniori nacionalna norma 582

Ekipno:

Goleš Alisa (492), Jeknić Milica (463), Petković Nevena (435) SK Dif BB pionirke novi državni rekord 1390

Akšić Lenka (430), Surčulija Jana (312), Jovičinac Helena (251) SK Dif BB ml.pionirke novi državni rekord 993

Categories
Takmičenja Vesti

Trofej Beograda u streličarstvu 2020.

Streličarski savez Beograda i Beogradski streličarski klub, BSK, organizovali su turnir „Trofej Beograda u streličarstvu 2020“ u Zvezdarskoj šumi, na terenu FK Trudbenik, u nedelju 30.08.2020.
Učesnici turnira su bili takmičari svih starosnih kategorija, od mlađih pionira do veterana, iz petnaest klubova širom Srbije. Takmičari iz svih klubova Beograda, Novog Sada, Niša, Vognja, Smedereva i Pančeva gađali su na 70, 60, 50, 40 i 25 metara, a distance su određene streličarskim pravilima prema uzrasnim kategorijama. Takmičila su se tri stila streličarstva: olimpijski luk, složeni i goli luk.
Pobednici turnira i osvajači pehara Trofeja Beograda su: mlađa pionirka Anita Polik (SK Tican) i kadet Mihajlo Stefanović (SK Niš).
Oborena su dva državna rekorda: mlađa pionirka Anita Polik (SK Tican) i
senior Nenad Hinić (SK Zemun) postavili su nove državne rekorde u stilu goli luk.
U Olimpijskom stilu osvajači zlatnih medalja su: senior Nikola Stefanović (SK Košutnjak), seniorka Katarina Vranjković (NSSU), juniorka Marija Ilić (SK Dif), kadet Mihajlo Stefanović (SK Niš), kadetkinja Sofija Stojanović (SK Dif), starija pionirka Alisa Goleš (SK Dif), mlađa pionirka Milica Jeknić (SK Dif), veteran Željko Dakić (SK Velos).
U stilu složeni luk osvajači zlatnih medalja su: senior: Ognjen Nedeljković (SK Arena No1), seniorka Dejana Bačko (SK NS 2002), juniorka Milica
Petronijević (SK Dif), veteran Dragan Djakiv (SK Panonski gusari).
U stilu goli luk osvajači medalja su: senior Nenand Hinić (SK Zemun), seniorka Ruška Karahasan (SK Zemun), kadetkinja Maša Surčulija, mlađa pionirka Anita Polik (SK Tican).

Categories
Dogadjaji Takmičenja Vesti

Rezultati članova SSB na Drugom otvorenom streličarskom kupu Kikinde

Na prvom ovogodišnjem indoor turniru, članovi klubova članova SSB postigli su sledeće zapažene rezultate:
U kagegoriji recurve juniora, prvo mesto je osvojio Aleksa Obradović, a treći je bio Aleksa Galić (SK Košutnjak)
U kadetskoj konkurenciji, zlatnu medalju je dobio Luka Gajić (SK DIF)
Nastasja Đorđević je bila prva, a druga Barbara Petrić (SK DIF) u konkurenciji starijih pionirki

Categories
Dogadjaji Takmičenja Vesti

PRVENSTVO BEOGRADA ZA MLAĐE KATEGORIJE, 17. decembra 2017. godine u Hali “Pinki”

Streličarski klub Zemun i Streličarski savez Beograda imaju posebno zadovoljstvo da vas pozovu na PRVENSTVO BEOGRADA ZA MLAĐE KATEGORIJE /2x18m sa eliminacijama/ koje će se održati u nedelju 17. decembra 2017. godine u Zemunu u Hali “Pinki” (Gradski Park 2, Zemun, Beograd/ GPS koordinate: 44°50’25″N 20°24’38″E) prema kalendaru SSS.

Stilovi: OL, CU, BB (sve kategorije)

Program takmičenja:
9.00-9.30h prijava takmičara
9.30-9.45h kontrola opreme
9.45-10.15h zagrevanje
10.15-10.30 otvaranje i početak turnira

Dobro došli!

Categories
Takmičenja Vesti

Treći kup Zemuna, 26.11.2017.

Na sjajno organizovanom turniru u organizaciji SK Zemun, takmičari klubova u sastavu Streličarskog saveza Beograda ostvarili su sledeće zapažene rezultate:

Maja Mišljenović (SK Zemun) bila je druga posle eliminacija u kategoriji seniorki recurve stilom,
Ognjen Nedeljković (SK Arena No1) bio je prvi posle eliminacija u kategoriji seniora compound stilom
Nenad Hinić (SK Zemun) osvojio je drugo mesto posle eliminacija u kategoriji seniora bare bow stilom
Andrej Bralić (SK Zemun) osvojio je prvo mesto u kategoriji juniora recurve stilom
Miljan Radičević (SK Kalemegdan) – treće mesto u kategoriji veterana recurve stilom
Danijela Đakiv (SK Arena No1) – prvo mesto u kategoriji kadetkinja recurve stilom
Dragan Đakiv (SK Arena No1) bio je prvi, a Goran Ristić (BSK) drugi u kategoriji veterana compound stilom

Categories
Takmičenja Vesti

Bečej 2x18m 12.11.2017.

Na prvom dvoranskom takmičenju u ovoj sezoni, takmičari klubova u sastavu SSB osvojili su više medalja:

Maja Mišljenović (SK Zemun) bila je druga posle eliminacija u kategoriji seniorki recurve stilom,
Ognjen Nedeljković (SK Arena No1) bio je prvi posle eliminacija u kategoriji seniora compound stilom,
Andrej Bralić (SK Zemun) osvojio je drugo mesto u kategoriji juniora recurve stilom
Nenad Hinić (SK Zemun) osvojio je prvo mesto u kategoriji seniora bare bow stilom

Categories
Takmičenja Vesti

Državno prvenstvo 3D, Novi Sad, 30. septembar 2017.

Na Državnom prvenstvu u disciplini 3D, takmičari beogradskih klubova osvojili su više medalja:

Goran Milošević (SK Zemun) – prvo mesto u kategoriji seniora (goli luk)
Ružica Karahasan (SK Zemun) – prvo mesto u kategoriji seniorki (goli luk)
Emil Karahasan (SK Zemun) – treći mesto u kategoriji veterana (goli luk)
Slavoljub Ilić (SK Arena No1) bio je drugi, a Ljubiša Urošević (SK Kalemegdan) treći u konkurenciji seniora compound stilom

Categories
Takmičenja Vesti

Field Državno prvenstvo, Bečej 23. 10. 2017.

Na Državnom prvenstvu u field disciplini takmičari beogradskih klubova osvojili su više medalja:

Mina Lukić (SK Zemun) – prvo mesto u kategoriji seniorki (recurve stil)
Ružica Karahasan (SK Zemun) – prvo mesto u kategoriji seniorki (goli luk)
Emil Karahasan (SK Zemun) – prvo mesto u kategoriji veterana (goli luk)
Posle eliminacije, Zoran Branković (SK Arena No1) bio je drugi u konkurenciji seniora compound stilom

Categories
Takmičenja Vesti

Rezultati Državnog prvenstva – target 2017

Na državnom prvenstvu u metnom streličarstvu, održanom 9.10.2017, u organizaciji SK Košutnjak, takmičari klubova u sastavu Streličarskog saveza Beograda osvojili su sledeće medalje:

Maja Mišljenović (SK Zemun) – drugo mesto u konkurenciji seniorki recurve stilom
Aleksa Obradovič (SK Košutnjak) bio je prvi u konkurenciji juniora recurve stilom.
U konkurenciji seniorki compound stilom, takmičarke BSK-a Marija Ljubinković i Albina Crkvenik osvojile su prvo, odnosno drugo mesto.
Danijela Đakiv (SK Arena No1) – prvo mesto u konkurenciji kadetkinja compound stilom
Goran Ristić (BSK) – prvo mesto u konkurenciji veterana compound stilom, dok je drugo mesto u istoj kategoriji zauzeo Dragan Đakiv (SK Arena No1)
Miljan Radičević (SK Kalemegdan) drugo mesto u konkurenciji veterana recurve stilom
Luka Popović (SK Košutnjak) bio je prvi u konkurenciji seniora recurve stilom.
Ognjen Nedeljković (SK Arena No1): prvo mesto u konkurenciji seniora compound stilom.

Categories
Takmičenja Vesti

Rezultati Trofej Beograda u streličarstvu 2017

Na ovogodišnjem Trofeju Beograda, streličari iz beogradskih klubova postigli su brojne zapaženje rezultate:

Maja Mišljenović (SK Zemun) – prvo mesto u konkurenciji juniorki recurve stilom
Marija Ljubinković (BSK) – prvo mesto u konkurenciji seniorki compound stilom
Djakiv Danijela (SK Arena No1) – prvo mesto u konkurenciji kadetkinja compound stilom
Goran Ristić (BSK) – prvo mesto u konkurenciji veterana compound stilom
Luka Popović (SK Košutnjak) bio je prvi u konkurenciji seniora recurve stilom.
Članovi SK Arena No1: Slavoljub Ilić i Zoran Branković bili su drugi, odnosno treći u konkurenciji seniora compound stilom.